Roza podprsenka Carmen biela

push-up
Vzhľad
čipkované

• Dobra cena a kvalita a rychli nakup
    • Nikdy neviem trafit velkost preto som aj podprsenku menila,som spokojna.

Ano odporucila, vybrala som si preto lebo je tu nizka cena, kvalita a velmi pekne spodne pradlo.

Príjemný materiál

Typ
push-up
Vzhľad
čipkované

odnímateľné ramienka: áno vystužené košíčky: áno extra vkladacie vankúšiky: áno zloženie: 85%polyamid, 10% elastán, 5% bavlna push up efekt Romantická a zároveň sexi podprsenka Carmen. Podprsenka krásnej bielej farby doplnená čipkou, s vystuženými košíčkami. Podprsenka má zaujímavé ramienka dvojitého vzhľadu, ktoré sú odnímateľné. Podprsenka s push-up efektom pre zväčšenie objemu vašich pŕs. Vhodná na každodenné nosenie, no hodí sa aj ako svadobná bielizeň pod svadoné šaty.   Jemná a zároveň sexi. V našej ponuke nájdete hodiace sa nohavičky Carmen. Tak si môžete vyskladať nádherný set za skvelú cenu. Ako všetko spodné prádlo róza aj táto podprsenka je dodávaná v darčekovom balení. Zloženie podprsenky 85%polyamid, 10% elastán, 5% bavlna Ideálny darček na romantický večer pre manželku, partnerku či snúbenku. Máte problém s výberom správnej veľkosti? Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme. Pozor pri veľkosti 85 nie je dodávaná veľkosť košíčkov A.

Na sklade • Viac variantov3 €93 % • 715 recenziíĎalšie informácie

• Dobra cena a kvalita a rychli nakup
    • Nikdy neviem trafit velkost preto som aj podprsenku menila,som spokojna.

Príjemný materiál

• Som maximálne spokojná

Podprsenka je naozaj krásna a splní moje očakávania

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov3 €93 % • 715 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Alotex.sk

• Krasne prepracovana podprsenka s push up efektom. Nadherne biela. Mam uz jednu doma ale po porode sa mi zvacsili prsia tak som si objednala vacsiu. Odporucam

• Krása.

Super :)

• , zakúpené v ModneVeci.sk

• nadherna kvalitne podprsienka.takiež pekne zabalena v krabici

kvalitny produkt.velka spokojnost .hodnoti 1***